Wydrukuj tę stronę
środa, 12 czerwiec 2013 17:09

Warszawa: spotkania dla dzieci w czerwcu 2013

Napisał 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Oficjalny plakat wydarzenia. Oficjalny plakat wydarzenia.

Zapraszamy na czerwcowe "Imaginarium". Tym razem zwiedzać będziemy Ogród Botaniczny w Warszawie (al. Ujazdowskie 4). Spotykamy się przed wejściem do ogrodu od strony al. Ujazdowskich 23 czerwca 2013 r. (niedziela) o godz. 11:00.

Do Ogrodu Botanicznego należy kupić bilety wstępu: normalny kosztuje 6 PLN, ulgowy - 3 PLN.

Nieuczęszczanie na lekcje religii może wiązać się z ostracyzmem i wyobcowaniem. Tymczasem poczucie wspólnoty jest naturalną potrzebą większości ludzi. Również dzieci. Młody człowiek nie zawsze jest w stanie zrozumieć, dlaczego jego rówieśnicy mogą brać udział w religijnych uroczystościach, jak choćby przygotowaniach do pierwszej komunii świętej, a on w tym nie uczestniczy.

Dlatego potrzebna jest alternatywa. Dziecku warto pokazać, że nie jest osamotnione, że są ludzie podobni. Stąd pomysł na "Imaginarium" – spotkania integracyjne dla dzieci nieuczęszczających na lekcje religii. Będziemy odwiedzać muzea, parki, zabytki, ośrodki sportowo-rekreacyjne oraz inne ciekawe miejsca rozwijające wyobraźnię i wiedzę dzieci.

Wstęp wolny!

Dojazd ZTM - tramwaj 35 lub autobus 520.

Strona wydarzenia na facebooku.

Lokalizacja wydarzenia na mapie:


Wyświetl większą mapę
Ostatnio zmieniany środa, 12 czerwiec 2013 22:24
Michał Andrzej Michałowski

Wiceprzewodniczący Warszawskiego Forum Lewicy, działacz na rzecz praw zwierząt oraz promocji gospodarki zasobowej. Student trzeciego roku na kierunku Informatyka na Wojskowej Akademii Technicznej. Należy także do Europejskiej Grupy Roboczej IHEYO.

Najnowsze od Michał Andrzej Michałowski

Artykuły powiązane