Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 47
Wydrukuj tę stronę
piątek, 11 marzec 2011 17:19

Imaginarium: poznaj tajemnice dinozaurów

Napisane przez 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Jedna z ekspozycji. Jedna z ekspozycji. (c) Muzeum Ewolucji PAN

Wycieczka do Muzeum Ewolucji - już 20 marca pierwsze w tym roku "Imaginarium" – spotkania dla dzieci nieuczęszczających na lekcje religii. Dzieci i rodzice będą mieli okazję spędzić interesująco czas poznając historię ewolucji życia na Ziemi.

Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów w Warszawie zaprasza na wycieczkę doMuzeum Ewolucji w Pałacu Kultury i Nauki. W programie zwiedzanie ekspozycji Muzeum w towarzystwie przewodnika. Nasz ekspert opowie dzieciom o pochodzeniu człowieka, tajemnicach dinozaurów i podboju lądów przez kręgowce. Przewidzieliśmy też niespodziankę.

Eksponaty Muzeum Ewolucji: szkielety dinozaurów, skamieliny i panele poglądowe, w przyjazny sposób popularyzują wiedzę o ewolucji. Nowością ekspozycji jest wystawa Kto mi dał nogi? Podbój lądów przez kręgowce, ilustrująca wyjście kręgowców na ląd.

Wycieczka dla dzieci i rodziców odbędzie się 20 marca 2011 r. (niedziela), o godz. 11:00.

Zbiórka przy wejściu do Muzeum: Pałac Kultury i Nauki, Plac Defilad 1, (wejście od ul. Świętokrzyskiej przez Pałac Młodzieży). Wstęp: 10zł/5zł, bilet rodzinny dla rodziców z co najmniej dwójką dzieci: 25 zł.

Dalsze informacje: psr-warszawa at psr kropka org kropka pl.

Zapraszamy!

Lokalizacja wydarzenia na mapie:


Wyświetl większą mapę
Ostatnio zmieniany sobota, 05 maj 2012 03:21

Najnowsze od

Artykuły powiązane