Wydrukuj tę stronę
piątek, 23 marzec 2012 19:23

Wrocław: wykład i dyskusja o tzw. "modelu skandynawskim"

Napisała 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Oficjalny plakat wydarzenia. Oficjalny plakat wydarzenia. (c) Kaja Bryx

W imieniu Oddziału Dolnośląskiego Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów mam przyjemność zaprosić Państwa na wykład Norberta Gruszczyńskiego Skandynawski model państwa opiekuńczego, który odbędzie się w sobotę, 24 III, o godz. 14:00, w Instytucie Niezłych Sztuk Ram Pam Pam Pam (Wrocław, Rynek 48, I piętro, nad Pizzą Hut).

Na wykładzie będzie można zapoznać się ze zmianami ustrojowymi, do których doszło w krajach skandynawskich w celu zaistnienia państwa opiekuńczego, z procesem rozwoju tolerancji dla różnych grup społecznych, a także z życiem w Skandynawii.

Zapraszam serdecznie, wstęp wolny.

Lokalizacja:


Wyświetl większą mapę
Ostatnio zmieniany środa, 09 maj 2012 16:12
Kaja Bryx

Przewodnicząca Oddziału Dolnośląskiego PSR (od stycznia 2012 r.). Ateistka, filolożka, językoznawczyni. Tłumaczy poezję z łaciny, greki, hiszpańskiego i angielskiego. Lubi uczyć się rzadkich języków, interesuje się sztuką i naukami przyrodniczymi. Propaguje też w Polsce wiedzę o kulturze indyjskiej, obalając krążące stereotypy. Swoim działaniem pragnie dawać wyraz ateizmowi pozytywnemu, który jest nie tyle zaprzeczeniem religii, ile przede wszystkim afirmacyjnym światopoglądem opartym na nauce i filozofii, a znajdującym swój najpełniejszy wyraz w sztuce.

Najnowsze od Kaja Bryx

Artykuły powiązane