Wydrukuj tę stronę
wtorek, 22 maj 2012 10:33

PSR na Dolnośląskich Targach Organizacji Pozarządowych

Napisał 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów serdecznie zaprasza na Dolnośląskie Targi Organizacji Pozarządowych, które odbędą się 26 maja 2012 r. we Wrocławiu.

W targach wezmą udział organizacje pozarządowe, podmioty ekonomii społecznej, przedstawiciele instytucji publicznych oraz firm zaangażowanych społecznie. W ramach targów odbędą się spotkania i panele dyskusyjne dotyczące m.in. dobrych praktyk w NGO, współpracy pełnomocników NGO, Biznesu Odpowiedzialnego Społecznie.

Program:

 • Od godziny 12:00:

  Prezentacje ponad 100 dolnośląskich NGO-sów.

  Wśród wystawców swoją ciekawą ofertę zaprezentuje Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów. Będzie można porozmawiać z nami, dowiedzieć się więcej o naszej organizacji a także podejmowanych działaniach zarówno w Oddziale Wrocławskim jak i w całej Polsce.

 • 13:00-14:30:

  Sesja wspólna przedstawicieli organizacji we Wrocławskim Centrum Kongresowym.

 • 14:15:

  Na scenie głównej wystapi Jacek Tabisz (Prezes Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów) z koncertem pt. Muzyczne podróże w czasie i przestrzeni.

  Oprócz tego odbędzie się wiele imprez towarzyszących m.in.: koncerty, pokazy parkuour i freerunning, pokaz psów ratowniczych, pokaz pracy psa terapeuty, muzyczny Happening na rzecz Pokoju, warsztaty taneczne, pokazy samoobrony dla kobiet, mecz pokazowy lacrosse, pokaz kendo, kącik dla dzieci, zajęcia jogi, występy kabaretowe, nauka gry na bębnach afrykańskich, nauka alfabetu dotykowego Lorma, warsztaty plastyczne i wiele innych.

 • Całość zakończy się pokazem fontanny multimedialnej o godz. 21:30.

Lokalizacja: Pergola, Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław.

Wstęp wolny - serdecznie zapraszamy.

Wiecej informacji:

Lokalizacja wydarzenia na mapie:


Wyświetl większą mapę
Ostatnio zmieniany środa, 23 maj 2012 15:38
Administrator

Artykuł zamieszczony przez Administratora strony PSR. W razie problemów technicznych skontaktuj się, pisząc na adres: it [at] psr [kropka] org [kropka] pl.

Najnowsze od Administrator

Artykuły powiązane