Wydrukuj tę stronę
środa, 03 październik 2012 00:09

Wrocław: Czy PSR powinno wziąć udział w Marszu Równości?

Napisała 
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zapraszam serdecznie na pierwszą debatę w stylu oksfordzkim w naszym Oddziale, którą poprowadzi Wojciech Peisert. Temat debaty: PSR powinno oficjalnie wziąć udział w Marszu Równości. Spotkanie odbędzie się czwartego października o godzinie 18:00, w INS Ram Pam Pam Pam (Wrocław, Rynek 48, I piętro, nad Pizzą Hut). Wstęp wolny.

Debata oksfordzka jest sztuką prowadzenia dyskusji, prezentowania argumentów, wypowiadania się i słownego pokonania przeciwnika, prezentującego stanowisko przeciwne. Dwa zespoły prowadzą spór na podany wcześniej temat. Debata będzie poprzedzona krótkim wstępem wprowadzjącym w ten rodzaj dyskusji. Następnie po czterech mówców z każdej strony będzie przedstawiać swoje argumenty. Na koniec odbędzie się głosowanie publiczności, która także bierze czynny udział w debacie.

Zachęcam do zapoznania się przed spotkaniem z następującymi materiałami:

Zasady i scenariusz będą zbliżone do tych przedstawionych tutaj.

Osoby, które chciałyby znaleźć się w gronie dyskutantów proszone są o wcześniejszy kontakt na adres:

wojciech.peisert [at] psr.org.pl

Lokalizacja wydarzenia na mapie:


Wyświetl większą mapę

Ostatnio zmieniany piątek, 05 październik 2012 23:30
Kaja Bryx

Przewodnicząca Oddziału Dolnośląskiego PSR (od stycznia 2012 r.). Ateistka, filolożka, językoznawczyni. Tłumaczy poezję z łaciny, greki, hiszpańskiego i angielskiego. Lubi uczyć się rzadkich języków, interesuje się sztuką i naukami przyrodniczymi. Propaguje też w Polsce wiedzę o kulturze indyjskiej, obalając krążące stereotypy. Swoim działaniem pragnie dawać wyraz ateizmowi pozytywnemu, który jest nie tyle zaprzeczeniem religii, ile przede wszystkim afirmacyjnym światopoglądem opartym na nauce i filozofii, a znajdującym swój najpełniejszy wyraz w sztuce.

Najnowsze od Kaja Bryx

Artykuły powiązane