Wydrukuj tę stronę
niedziela, 11 sierpień 2013 23:26

Wrocław: Wyraźmy poparcie dla Komendanta Karola Szwalbe!

Napisała 
Oceń ten artykuł
(4 głosów)
Wrocław: Wyraźmy poparcie dla Komendanta Karola Szwalbe! Jacek Tabisz

Polskie Stowarzyszenie Racjonalistów rozpoczęło wczoraj ogólnopolską akcję "Zdjęcie rodzinne" skierowaną do osób popierających insp. Karola Szwalbe, Komendanta Policji w Radomiu, który nakazał usunąć krzyże z Komendy Miejskiej Policji w Radomiu i podległych jej komisariatów oraz zaprotestował przeciwko traktowaniu pielgrzymki na Jasną Górę jako formy służbowej delegacji.

Serdecznie zapraszamy do wyrażenia poparcia dla działań Komendanta Karola Szwalbe poprzez udział w organizowanym przez nas wydarzeniu. We Wrocławiu spotykamy się w najbliższą środę, 14 sierpnia, o godz. 18:30 pod pomnikiem Fredry na Rynku, aby zrobić grupowe zdjęcie z transparentami wyrażającymi poparcie dla Karola Szwalbe, który dał przykład najwyższym władzom państwowym, że należy szanować Konstytucję, a policja opłacana z podatków wszystkich obywateli - nie tylko katolików - ma wszystkim obywatelom służyć. Zdjęcia opublikujemy na Facebooku i na naszej stronie, a także wyślemy Panu Komendantowi. Niech wie, że nie jest sam!

Pierwsza odsłona wydarzenia miała miejsce wczoraj w Warszawie, pod Kolumną Zygmunta: https://www.facebook.com/events/628489020518453/ Wkrótce dołączą pozostałe miasta. Zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu wszystkich chętnych przebywających w środę we Wrocławiu! Można przynieść własne tabliczki/transparenty lub skorzystać z naszych. Tych wszystkich natomiast, którzy nie zdołają przybyć w środę, zachęcamy, aby zrobili sobie prywatnie zdjęcie i wkleili je na tablicę naszego wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/486636718094813/ i/lub wysłali je na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Zdjęcia te zostaną dołączone do naszych. W ten sposób zaznaczą Państwo swoją obecność w gronie osób popierających inicjatywę insp. Karola Szwalbe.

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 12 sierpień 2013 08:12
Kaja Bryx

Przewodnicząca Oddziału Dolnośląskiego PSR (od stycznia 2012 r.). Ateistka, filolożka, językoznawczyni. Tłumaczy poezję z łaciny, greki, hiszpańskiego i angielskiego. Lubi uczyć się rzadkich języków, interesuje się sztuką i naukami przyrodniczymi. Propaguje też w Polsce wiedzę o kulturze indyjskiej, obalając krążące stereotypy. Swoim działaniem pragnie dawać wyraz ateizmowi pozytywnemu, który jest nie tyle zaprzeczeniem religii, ile przede wszystkim afirmacyjnym światopoglądem opartym na nauce i filozofii, a znajdującym swój najpełniejszy wyraz w sztuce.

Najnowsze od Kaja Bryx

Artykuły powiązane