Wydrukuj tę stronę
niedziela, 10 czerwiec 2018 12:51

Rozpoczynamy nowy sezon ślubny z szóstką celebrantów

Napisała 
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Mamy przyjemność poinformować, że grono celebrantów prowadzących ceremonie humanistyczne z ramienia PSR powiększyło się do sześciu osób, zamieszkałych w różnych stronach kraju.

Ceremonie humanistyczne to świeckie ceremonie, których celem jest umożliwienie ludziom świętowania wraz z bliskimi ważnych momentów w życiu. Ślub humanistyczny stwarza możliwość przeprowadzenia w pełni zindywidualizowanej uroczystości, zaplanowanej przez naszych celebrantów we współpracy z Młodą Parą i w odpowiedzi na jej indywidualne potrzeby.

Ślub humanistyczny jest nie tylko ceremonią zawarcia małżeństwa, ale również ceremonią, podczas której Młoda Para może dać w pełni wyraz swojej miłości, podzielić się swoim uczuciem, swoją historią i swoimi marzeniami z rodziną i przyjaciółmi oraz przedstawić sobie nawzajem wizje wspólnej przyszłości. Najważniejszym elementem ceremonii jest przysięga małżeńska, którą Młoda Para może ułożyć samodzielnie lub jeśli tak wolą - z pomocą celebranta/celebrantki.

Wszystkich zainteresowanych ofertą ślubu humanistycznego prosimy o kontakt pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

A poniżej lista naszych celebrantów:

Kaja Bryx (Wrocław)

Kamil Chwałek (Szczecin)

Krzysztof Gliński (Gdańsk)

Joanna Hańderek (Kraków)

Maciej Psych Smykowski (Katowice)

Jacek Tabisz (Wrocław).

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 11 czerwiec 2018 20:15
Kaja Bryx

Przewodnicząca Oddziału Dolnośląskiego PSR (od stycznia 2012 r.). Ateistka, filolożka, językoznawczyni. Tłumaczy poezję z łaciny, greki, hiszpańskiego i angielskiego. Lubi uczyć się rzadkich języków, interesuje się sztuką i naukami przyrodniczymi. Propaguje też w Polsce wiedzę o kulturze indyjskiej, obalając krążące stereotypy. Swoim działaniem pragnie dawać wyraz ateizmowi pozytywnemu, który jest nie tyle zaprzeczeniem religii, ile przede wszystkim afirmacyjnym światopoglądem opartym na nauce i filozofii, a znajdującym swój najpełniejszy wyraz w sztuce.

Najnowsze od Kaja Bryx

Artykuły powiązane