Błąd
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 57
Wydrukuj tę stronę
wtorek, 22 styczeń 2013 20:03

Kraków: o pozytywnej wizji natury ludzkiej w nauce

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Oficjalny plakat wydarzenia. Oficjalny plakat wydarzenia. (c) Łukasz Dąbrowiecki

Oddział Krakowski PSR serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych na debatę pt. "Zaprogramowani do współpracy - pozytywna wizja natury ludzkiej we współczesnej nauce", która rozpocznie się 7 lutego 2013 r. o godz. 18:00 w klubie Pod Jaszczurami (Kraków, Rynek Główny 8). Wstęp wolny.

Gośćmi debaty będą:

  • Marta Marzec - doktorantka Instytutu Socjologii UJ specjalizująca się w badaniach nad emocjami prospołecznymi głównie współczuciem i empatią. Współpracuje z UC Berkeley Social Interaction Lab, gdzie w 2012 roku odbyła staż badawczy, oraz z The Mind Institute Poland.
  • Agata Dutkowska - socjolożka i artystka, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego i krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych, doktorantka na Wydziale Komunikacji Multimedialnej Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, przewodniczka miejska po Krakowie, założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet, inicjatorka wielu działań wspólnotowych i prospołecznych, między innymi współzałożycielka Krakowskiego Chóru Rewolucyjnego.

Rozmowę poprowadzi Agata Dutkowska.

Spotkanie odbędzie się w ramach cyklu Wszechnica Oświeceniowo-Racjonalistyczna. Wstęp wolny.

Strona wydarzenia na Facebooku.

Lokalizacja wydarzenia na mapie:


Wyświetl większą mapę
Ostatnio zmieniany środa, 23 styczeń 2013 22:47
Administrator

Artykuł zamieszczony przez Administratora strony PSR. W razie problemów technicznych skontaktuj się, pisząc na adres: it [at] psr [kropka] org [kropka] pl.

Najnowsze od Administrator

Artykuły powiązane