Wydrukuj tę stronę
sobota, 07 lipiec 2012 13:26

Stargard Szczeciński: wernisaż wystawy prac Bożeny Mozolewskiej

Napisał 
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Oficjalny plakat wydarzenia. Oficjalny plakat wydarzenia. (c) Stargardzkie Centrum Kultury

Zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa naszej koleżanki, Bożeny Mozolewskiej (PSR Szczecin), który odbędzie się 12 lipca 2012 r. o godz. 18:00 w Stargardzkim Centrum Kultury (ul. Piłsudskiego 105, sala wystawiennicza Galeria 108).

Bożena o sobie i swojej twórczości:

"Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Plastyka na Uniwersytecie Szczecińskim, pod kierunkiem prof. Marii Radomskiej-Tomczuk. Jestem współzałożycielką Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury. Od 2008 roku pełnię funkcję prezesa ZSTK. Od października będę studiować na kierunku Malarstwo na Akademii Sztuki w Szczecinie.

Maluję farbami olejnymi i akrylowymi, stosuję enkaustykę.

Maluję przeszło 30 lat. Biorę udział w plenerach i wystawach w Szczecinie, Świnoujściu, Choszcznie, Kołobrzegu, Ińsku i Neubrandenburgu. Prezentowane na wystawie obrazy inspirowane sa pięknem przyrody i tęsknotą do ciepłych słonecznych dni. Są tu magiczne kolory skał, piasku, wody i kwiatów."

Jestem szczęśliwą optymistką, lubię przebywać z mądrymi, tolerancyjnymi ludźmi."

Lokalizacja wydarzenia na mapie:


Wyświetl większą mapę
Ostatnio zmieniany sobota, 07 lipiec 2012 13:43
Administrator

Artykuł zamieszczony przez Administratora strony PSR. W razie problemów technicznych skontaktuj się, pisząc na adres: it [at] psr [kropka] org [kropka] pl.

Najnowsze od Administrator

Artykuły powiązane