Wydrukuj tę stronę
piątek, 15 listopad 2019 00:00

Wrocław: Spotkanie autorskie z Tomaszem Witkowskim

Napisała 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wrocławski oddział PSR zaprasza na spotkanie autorskie z drem Tomaszem Witkowskim z okazji wydania ostatniego tomu jego trylogii "Zakazana psychologia". Spotkanie, które poprowadzi Jacek Tabisz, organizowane jest we współpracy z Klubem Sceptyków Polskich, Wydawnictwem Bez Maski oraz Mediateką i odbędzie się w Mediatece (pl. Teatralny 5) 21 listopada o godz. 18:00.

Spotkanie rozpocznie projekcja filmu "Asylum" autorstwa Katarzyny Sobczuk. Wydarzeniu towarzyszy także wystawa fotografii ukazująca mieszkańców "Asylum" oraz ich związek z książkami Tomasza Witkowskiego, którą można oglądać już od 13 listopada.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnio zmieniany wtorek, 10 grudzień 2019 17:23
Kaja Bryx

Przewodnicząca Oddziału Dolnośląskiego PSR (od stycznia 2012 r.). Ateistka, filolożka, językoznawczyni. Tłumaczy poezję z łaciny, greki, hiszpańskiego i angielskiego. Lubi uczyć się rzadkich języków, interesuje się sztuką i naukami przyrodniczymi. Propaguje też w Polsce wiedzę o kulturze indyjskiej, obalając krążące stereotypy. Swoim działaniem pragnie dawać wyraz ateizmowi pozytywnemu, który jest nie tyle zaprzeczeniem religii, ile przede wszystkim afirmacyjnym światopoglądem opartym na nauce i filozofii, a znajdującym swój najpełniejszy wyraz w sztuce.

Najnowsze od Kaja Bryx

Artykuły powiązane